Alior Bank S.A.

Dyrektor Centrum Bankowości Korporacyjnej: Łukasz Radowski

Adres:Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
www:https://www.aliorbank.pl/

Alior Bank jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Alior Bank łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacniamy pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości już od 2008 roku. Jednocześnie bank sprawnie digitalizuje procesy bankowe wdrażając innowacyjne rozwiązania w bankowości internetowej oraz mobilnej. Jest także pierwszym w kraju bankiem umożliwiającym wideoweryfikację przy zakładaniu rachunków osobistych. Klientów ceniącym bezpośrednie spotkania z doradcami bank zaprasza do nowoczesnych oddziałów w całej Polsce.