KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Alior Bank S.A.

Dyrektor Centrum Bankowości Korporacyjnej: Łukasz Radowski

Dane kontaktowe:

Adres:Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
www:https://www.aliorbank.pl/

Opis firmy:

Alior Bank jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Alior Bank łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacniamy pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości już od 2008 roku. Jednocześnie bank sprawnie digitalizuje procesy bankowe wdrażając innowacyjne rozwiązania w bankowości internetowej oraz mobilnej. Jest także pierwszym w kraju bankiem umożliwiającym wideoweryfikację przy zakładaniu rachunków osobistych. Klientów ceniącym bezpośrednie spotkania z doradcami bank zaprasza do nowoczesnych oddziałów w całej Polsce.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.