CHILLI LDZ1 Sp. z o. o.

Adres:Gdańska 130, 90-520 Łódź
www:http://loftmill.com

Czas na nowe!

Rozpoczynamy proces transformacji marki biur serwisowanych działających dotąd pod brandem Rise.pl. Poznaj nasze nowe logo i markę.

W najbliższych tygodniach możesz spodziewać się zmian wizualnych w przestrzeni naszych biur, wymiany oznaczeń z Rise.pl/Chillispaces na Loftmill, zmiany sieci WiFi, a także aktualizacji Regulaminu Biura i innych dokumentów wewnętrznych. Systematycznie wprowadzimy zmiany we wszystkich rozwiązaniach graficznych stosowanych w naszej komunikacji i wszelkich innych elementach, w których zwykle wykorzystujemy aktualne standardy identyfikacji wizualnej. Zmiany będą przeprowadzane stopniowo, tak by przebiegały naturalnie i nie utrudniały Ci w jakikolwiek sposób korzystania z przestrzeni Loftmill. O wszystkim będziesz informowany na bieżąco.

Obecnie adres poczty elektronicznej posiada rozszerzenie zarówno rise.pl, jak i loftmill.com.

Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową w nowej odsłonie http://loftmill.com. Znajdziesz nas też w mediach społecznościowych. Pozostańmy w kontakcie!

„Jesteśmy Rise.pl. Tworzymy przestrzenie do kreatywnej pracy i kochamy to co robimy. Teraz nadszedł czas otworzyć nowy rozdział, pod nowym szyldem jakim jest Loftmill. Loft – gdyż kochamy lofty i ich klimat wraz z towarzyszącą im historią, wyjątkowością i pięknem. Mill – bo… jesteśmy znudzeni hubami, laboratoriami, centrami i tym wszystkim, co nie wnosi do gry nic nowego”.

Piotr Augustyn, współtwórca Loftmill

Przed nami wielkie wyzwania, przed Wami nowe możliwości! Let’s rock it!

Niezmiennie, wszystkie spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej w obrocie gospodarczym będą funkcjonowały w dotychczasowej formie. Bez zmian pozostają dane identyfikacyjne spółek, forma prawna oraz ich organy. Oznaczenie Rise.pl w dalszym ciągu będzie pojawiać się na oficjalnych dokumentach jako część nazwy spółek.