KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

DELIA Cosmetics Sp. z o.o.

Prezes Zarządu: Alina Szmich

Dane kontaktowe:

Adres:Leśna 5, 95-030 Rzgów
E-mail:sekretariat@delia.pl
www:www.delia.pl

Opis firmy:

Ta rodzinna spółka z polskim kapitałem została założona w 1998 roku przez chemika, dr Józefa Szmich. Gdy wyprodukowany został pierwszy rozjaśniacz do włosów, nikt nie spodziewał się, że wkrótce ich wielotonowe partie będę wyjeżdżały do Rosji a surowce do ich produkcji będą zamawiane nie w kilogramach, lecz w dziesiątkach ton.
Bogate portfolio Delia Cosmetics to zarówno kosmetyki kolorowe, białe jak i produkty do włosów. Wszystkie mają ugruntowaną pozycję w kraju oraz na rynkach zagranicznych w 34 państwach na całym świecie.
Delia to nie tylko produkcja i sprzedaż kosmetyków. Działania na rzecz lokalnej społeczności i udział w wydarzeniach w regionie, a także wspieranie potrzebujących w licznych akcjach charytatywnych są wpisane w filozofię firmy.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.