DELIA Cosmetics Sp. z o.o.

Prezes Zarządu: Alina Szmich

Adres:Leśna 5, 95-030 Rzgów
E-mail:sekretariat@delia.pl
www:www.delia.pl

Ta rodzinna spółka z polskim kapitałem została założona w 1998 roku przez chemika, dr Józefa Szmich. Gdy wyprodukowany został pierwszy rozjaśniacz do włosów, nikt nie spodziewał się, że wkrótce ich wielotonowe partie będę wyjeżdżały do Rosji a surowce do ich produkcji będą zamawiane nie w kilogramach, lecz w dziesiątkach ton.
Bogate portfolio Delia Cosmetics to zarówno kosmetyki kolorowe, białe jak i produkty do włosów. Wszystkie mają ugruntowaną pozycję w kraju oraz na rynkach zagranicznych w 34 państwach na całym świecie.
Delia to nie tylko produkcja i sprzedaż kosmetyków. Działania na rzecz lokalnej społeczności i udział w wydarzeniach w regionie, a także wspieranie potrzebujących w licznych akcjach charytatywnych są wpisane w filozofię firmy.