DELIA Cosmetics Sp. z o.o.

Prezes Zarządu: Karol Szmich

Adres:Leśna 5, 95-030 Rzgów
E-mail:sekretariat@delia.pl
www:www.delia.pl

Delia Cosmetics to polska firma kosmetyczna, która już od 23 lat współtworzy rynek, plasując się na miejscu jednego z kluczowych producentów w Europie środkowo-wschodniej.
Delia Cosmetics to właściciel brandów Delia, Cameleo oraz Dr Szmich – dostępnych w Polsce i za granicą. Firmę wyróżnia bogate portfolio produktowe i umiejętność sprawnego zarządzania grupą autonomicznych marek, spełniających zdywersyfikowane potrzeby konsumentów w ponad 90 krajach świata. Kompletna, lecz mimo to stale rozszerzana i unowocześniana oferta produktowa Delia Cosmetics wytwarzana jest we własnych laboratoriach i zakładach produkcyjnych. W portfolio firmy znajdziemy kultowe kosmetyki do koloryzacji brwi (henna), produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, do makijażu, do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów.
Mottem firmy jest szeroko rozumiana POMOC – nie tylko w podkreślaniu naturalnego, kobiecego piękna, ale również pomoc potrzebującym poprzez dzielenie się zyskami ze sprzedaży kosmetyków. Jako strategiczny partner fundacji Gajusz, firma od lat pomaga najmłodszym pensjonariuszom hospicjów.
Delia tworzy produkty pomagające każdej kobiecie na świecie dostrzec to, jak jest AutenTYcznie Piękna.