KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

DK PARTNER Dariusz Kowalewski

Właściciel: Dariusz Kowalewski

Dane kontaktowe:

Adres:Słowiańska 1/9, 93-101 Łódź
www:www.dkpartner.pl

Opis firmy:

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej i stałej , doradztwa personalnego oraz rekrutacji . Optymalizujemy zatrudnienie dla firm z nami współpracującymi z obszaru produkcji , logistyki a także centrów dystrybucji i call center. Istniejemy od 2006 r, dziś obok głównej siedziby w Łodzi posiadamy oddziały w Warszawie, Toruniu oraz w Katowicach , co pozwala nam na zdobywanie doświadczenia na zróżnicowanych rynkach. To właśnie doświadczenie w połączeniu z zaangażowaniem w indywidualne potrzeby naszych beneficjentów daje nam możliwość skutecznej i szybkiej realizacji postawionych przed nami zadań.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.