KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Deutsche Bank Polska Spólka Akcyjna

Menedżer Private Banking: Marcin Salwerowicz

Dane kontaktowe:

Adres:Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
Tel.:+48 510 001 465
E-mail:marcin.salwerowicz@db.com

Opis firmy:

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Na polskim rynku działa od 1995 roku. Oferuje usługi z zakresu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej największym korporacjom, instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu. Jako część Grupy Deutsche Bank, globalnego lidera w dziedzinie bankowości korporacyjnej, obrocie papierami wartościowymi, transakcjach bankowych i zarządzaniu kapitałami stawia na profesjonalne doradztwo, najwyższy standard obsługi w dziedzinie bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej oraz wysoką jakość i różnorodność produktów dostosowanych do dynamicznych zmian zachodzących w gospodarce i świecie finansów. Bank doradza również Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, w tym przekrojowej oferty kredytów hipotecznych, produktów dla biznesu oraz inwestycji. Jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku wdrożył strategię otwartej architektury w zakresie funduszy inwestycyjnych. Obecnie oferuje ponad 700 lokalnych i zagranicznych produktów 18 TFI w różnych walutach i klasach, w tym fundusze zarządzane przez renomowane instytucje globalne jak Black Rock, Franklin Templeton Investments czy JP Morgan, co stanowi najszerszą ofertę wśród banków na polskim rynku (wg rankingu Comperia.pl). Klienci Private Banking mają do swojej dyspozycji bogactwo możliwości inwestycyjnych i usług dodatkowych z unikatową opieką dwóch dedykowanych doradców dla każdego Klienta. Zajmuje czołowe miejsca wśród niezależnych zestawień najlepszych kont firmowych (dbNET Biznes), kont osobistych i oszczędnościowych (pakiet dbNET), rachunków maklerskich (db Makler) oraz rachunków dla Klientów Private Banking (db Elite). Także oferta kredytów hipotecznych jest regularnie wyróżniana w wielu niezależnych rankingach. Deutsche Bank znalazł się również w elitarnym gronie najlepszych banków dla Klientów Private Banking wg magazynu Forbes. Deutsche Bank oferuje Klientom dostęp do swoich usług poprzez sieć niemal 150 Oddziałów, Centrów Biznesowych i wyspecjalizowanych jednostek Private Banking na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.