KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Firma W.Lewandowski PHU

Wiesław Lewandowski

Dane kontaktowe:

Adres:Kopernika 5, 90-509 Łódź
www:www.lewandowski.com.pl

Opis firmy:

Firma "W. Lewandowski" Produkcja-Handel-Usługi jest przedsiębiorstwem prywatnym bazującym wyłącznie na polskim kapitale. Jej założycielem i właścicielem jest Wiesław Lewandowski. Swoją działalność gospodarczą prowadzi od 15 marca 1992 roku. Od początku istnienia przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji papierów higienicznych w szerokim asortymencie. Obecnie jest jednym z większych producentów i dystrybutorów w tej branży w Polsce. Siedziba firmy mieści się w zabytkowym obiekcie, niegdyś będącym własnością jednego z łódzkich fabrykantów, dziś poddanym starannej rewitalizacji. Produkcja natomiast zlokalizowana jest we Włocławku, w budynkach legendarnej "Celulozy". Od 1 października 2010 r. Firma powiększyła się o łódzki punkt sprzedaży papierów higienicznych i środków czystości, gdzie odbywa się również skup i sprzedaż makulatury

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.