Flextronics Logistics Poland Sp. z o.o.

Dyrektor Generalny: Krzysztof Żukowski

Adres:Al. Ofiar Terroryzmu 11 Września 17, 92-410 Łódź
E-mail:lodz.info@pl.flextronics.com
www:www.flextronics.com

Flextronics Logistics Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy kapitałowej Flextronics, skupiającej przedsiębiorstwa działające w sektorze zaawansowanych technologii. Koncern jest światowej klasy dostawcą usług produkcyjnych i logistycznych w branży elektronicznej, komputerowej, medycznej oraz przemysłowej. Zapewnia pełną obsługę logistyczną i celną z kompleksową gospodarką magazynową, transportem, zakupem materiałów, kontrolą, przepakowaniem i etykietowaniem. Oferujemy szereg usług związanych z produkcją urządzeń elektronicznych, m.in. kontrolę, diagnostykę, naprawę komponentów, konfigurowanie sprzętu na zamówienie, konfekcjonowanie. Oferujemy redukcję ryzyka zapasów, najwyższy poziom bezpieczeństwa produktu i informacji, informację o zapasach on-line, elastyczny model kosztowy. Swoje usługi kierujemy do klientów produkujących lub dystrybuujących produkty o wysokiej wartości, wymagające najwyższej jakości obsługi (szybkości, elastyczności, niezawodności, bezpieczeństwa).