Krotoski Sp. z o. o. Sp. k.

Marek Wolniewicz

Adres:Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź
www:www.krotoski.com

Grupa Krotoski to jeden z największych autoryzowanych dealerów marek Volkswagen, Skoda, Audi, oraz Porsche.
Salony należące do Grupy Krotoski zlokalizowane są w Łodzi, Warszawie, Wolicy i Nadarzynie k. Warszawy, oraz w Częstochowie. Tak duża ilość salonów umożliwia naszym klientom globalny dostęp do samochodów za pośrednictwem strony interneto-wej krotoski.com, dzięki czemu Klienci mogą wybierać z oferty 4 tys. nowych i sprawdzonych używanych samochodów dostępnych od zaraz.
Wieloletnie zaufanie Klientów do naszej firmy uzyskaliśmy dzięki rzetelnej pracy najlepszej kadry fachowców, którzy oferują swoje doradztwo związane z zakupem samochodów i części, a także z naprawą i serwisowaniem samochodów marek Volkswagen, Skoda, Audi i Porsche. Dzięki nim Grupa może stale się rozwijać i sprostać zmianom technologicznym za-chodzącym na rynku motoryzacyjnym.
Jesteśmy ekspertami w branży motoryzacyjnej. Wiedzę i doświadczenie łączymy z profesjonalizmem. Najlepsze rozwiązania dobieramy dla każdego Klienta indywidualnie, budując z nim trwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.
Wszystkie nasze działania oparte są na pasji do motoryzacji, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, co znajduje odzwierciedlenie w jakości naszych usług. Salony wchodzące w skład Grupy Krotoski w ostatnich latach otrzymały wiele wyróżnień m.in. zostały wyróż-nione przez Volkswagen Group Polska za najlepszą sprzedaż w Polsce samochodów Volkswagen i Audi.