MSR

Tel.:42 299-91-48
E-mail:biuro@msr2.pl
www:www.msr2.pl

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji oraz środków finansowych ze źródeł zewnętrznych (fundusze Unii Europejskiej, inicjatywa JEREMIE, Mechanizmy Finansowe, Komisja Europejska) dla firm, samorządów oraz organizacji pozarządowych. Zajmujemy się pełną obsługą projektów, która obejmuje przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej wraz z załącznikami, zarządzanie całością realizacji projektu oraz rozliczenie. Służymy także doradztwem oraz doraźną pomocą przy realizacji projektów. Od początku działalności w 2007 roku, wartość wszystkich przygotowanych i zarządzanych przez nas projektów przekroczyła kwotę 100 mln PLN. Nasza skuteczność w wybranych naborach sięga nawet 100%. Jesteśmy członkiem Regionalnego Związku Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej (członek Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN).