MULTIBOND Spółka z o.o., Sp.k.

współwłaściciele: Marek Antoniak, Michał Antoniak

Adres:Aleja Matek Polskich 39, 93-337 Łódź
www:www.multibond.pl

Spółka MULTIBOND jest firmą produkcyjną istniejącą od początku 2016r ale kontynuuje dorobek jej właścicieli sięgający roku 1993-go. Od samego początku, celem działalności handlowej na rynku krajowym a obecnie i zagranicznym, były kleje przemysłowe. W latach 1993-2001 były to produkty amerykańskiej firmy LOCTITE potem stopniowo inne marki takie jak LOXEAL, DINITROL, 3M, ARALDITE, PULSAR, PERMATEX, PROSEAL i inne. W 2002 roku powstaje marka produktów chemicznych dla przemysłu MULTIBOND Engineering Adhesives, która jest własnością firmy AM Technologia - Marek Antoniak. Firma rozpoczyna konfekcję i równocześnie produkcję kolejnych wyrobów oferowanych pod tą marką takich jak: kleje apoksydowe, anaerobowe, cyjanoakrylowe, MMA, poliuretanowe, rozpuszczalnikowe, wodne; uszczelniacze silikonowe i żywiczne oraz smary, zmywacze, Srodki BHP i inne. Obecnie sprzedawanych jest ok. 400 produktów pod marką MULTIBOND. Część z nich posiada atesty PZH (woda pitna) i niemiecki DVGW (gaz). Od stycznia 2017 roku Spółka przejęła produkcję produktów MULTIBOND oraz sieć sprzedawców autoryzowanych liczącą prawie 40 niezależnych firm handlowych. Jednocześnie rozpoczęła się budowa nowego zakładu przy ulicy Ustronnej w Łodzi, gdzie zostanie przeniesiona produkcja, magazyny, biuro oraz sklep.