Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa Sp.k.

Adam Mariański

Adres:ul. Tylna 4c lok. 1, 90-348 Łódź
Tel.:42 207 76 76
E-mail:kancelaria@marianskigroup.pl
www:www.marianskigroup.pl

Jesteśmy grupą nowoczesnych kancelarii prawnych. Dla naszych klientów staramy się być partnerem biznesowym skoncentrowanym na przewidywaniu potencjalnych konsekwencji prawnych poszczególnych działań biznesowych, nie tylko na rozwiązywaniu już zaistniałych problemów. Niezwykle ważne jest dla nas zapewnienie im bezpieczeństwa prawnego w bieżących działaniach oraz reprezentowanie ich podczas ewentualnych sporów.
Kluczowe dla nas są: innowacyjność, rozwój osobisty, zaangażowanie w sprawy klienta, powiązanie nauki z praktyką. Naszą renomę zawdzięczamy pełnemu zaangażowaniu w sprawy klienta najlepszych ekspertów z zakresu prawa oraz rachunkowości.