KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Mentor S.A. Oddział w Łodzi

Dyrektor Oddziału; z-ca Dyrektora Oddziału : Michał Garczyński, Ilona Gąsieniec

Dane kontaktowe:

Adres:ul. Wólczańska 128/134 , 90-527 Łódź
Tel.:+48 721 210 602
E-mail:ilona.gasieniec@mentor.pl
www:www.mentor.pl

Opis firmy:

Firma Mentor S.A. powstała w 1994 roku jako broker ubezpieczeniowy.

    W przeciągu 25 lat działalności w spółce powstało ponad 20 wyspecjalizowanych biur brokerskich, które są partnerami w zakresie ubezpieczeń dla firm z najróżniejszych branż. Spółka świadczy usługi kompleksowo, poczynając od analizy, doradztwa, po wybór najkorzystniejszej oferty dla klienta. Aktywnie uczestniczy także w procesie likwidacji szkód ubezpieczeniowych.
    Na szczególną uwagę zasługuje szereg portali dostępnych w trybie online, które maksymalnie upraszczają proces zawierania umów ubezpieczenia dla określonych branż.
    Mentor S.A. pracuje zasadniczo na rynku polskim, jednakże obsługuje także podmioty zagraniczne. Na szeroką skalę współpracuje z partnerami zagranicznymi, a także jest członkiem europejskich i światowych stowarzyszeń i organizacji branżowych.
    Firma posiada obecnie 250 pracowników, z których ponad 130 posiada licencje brokerskie. Ich działania wspierają dyplomowani prawnicy, ekonomiści, specjaliści z dziedziny IT oraz likwidacji szkód i zamówień publicznych.
    Kompleksowe czynności brokerskie na najwyższym poziomie potwierdzone są certyfikatem jakości ISO 9001:2015, a bezpieczeństwo powierzonych informacji poparte jest przez system Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2017.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.