KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

OLIMP Maciej Matuszczak

właściciel: Maciej Matuszczak

Dane kontaktowe:

Adres:ul. Spartakusa 3, 92-116 Łódź
Tel.:42 639 73 73
E-mail:m.matuszczak@olimp.info.pl
www:www.olimp.info.pl

Opis firmy:

Firma OLIMP wykonuje specjalistyczne prace na wysokości przy użyciu technik alpinistycznych od 1996 roku. Nasza specjalizacja to: - rewitalizacja elewacji ocieplonych budynków wielorodzinnych: czyszczenie, gruntowanie i malowanie specjalnymi farbami powstrzymującymi rozwój mikroorganizmów - prace antykorozyjne stali i betonu dla sektora przemysłowego: piaskowanie, naprawy, natrysk powłok zabezpieczających - prace montażowe: projektowanie, wykonanie konstrukcji i montaż Najwyższą wartością w naszej firmie jest bezpieczeństwo. Ludzie pracujący w skupieniu, posiadający adekwatne kompetencje do zajmowanych stanowisk, wyposażeni w sprzęt dopasowany do zadań – to elementy, na które zwracamy uwagę podczas rekrutacji, wyboru dostawców i prowadzeniu szkoleń wewnętrznych. Poczucie bezpieczeństwa w czasie pracy umożliwia skierowanie pełnej uwagi na wykonywane czynności techniczne. Efektem zastosowania i wdrożenia filozofii bezpieczeństwa jest uzyskanie profesjonalizmu przejawiającego się: – wysoką jakością usług – efektywnością pracy – konkurencyjnością cenową

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.