PKF Consult Sp.z o.o. Sp. k. Biuro w Łodzi

Członek Zarządu Dyrektor Oddziału Regionalnego Łódź: Bożenna Markowska

Adres:ul. Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódź
www:www.pkfpolska.pl

PKF to jedna z największych firm audytorsko-konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Nasze zespoły eksperckie; audytorów, doradców podatkowych, analityków finansowych, certyfikowanych księgowych funkcjonują w lokalnych biurach w Polsce. Ich cel to kompleksowe wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych, wspomaganie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw. Nasze usługi:

• Badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • Badania i przeglądy sprawozdań finansowych sporządzonych według wymogów obowiązujących emitentów papierów wartościowych
  • Prospekty emisyjne
  • Przekształcenia sprawozdań finansowych sporządzonych według standardów polskich na inne wymogi np. : MSSF, US GAAP, standardy niemieckie
  • Audyt wykorzystania środków pomocowych i dotacji
  • Due Dilligence finansowe
  • Badanie planów połączeń, planów podziałów oraz planów przekształceń spółek prawa handlowego
  • Audyt wewnętrzny