POLIFARB-ŁÓDŹ SP. z o.o.

Tel.:42 633 23 90
E-mail:polifarb@polifarb.lodz.pl
www:www.polifarb.lodz.pl

„POLIFARB-ŁÓDŹ” Spółka z o.o. jest firmą polską, powstałą w wyniku prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego działającego w branży farb od 1946 roku.
Bogate tradycje i doświadczenie pozwalają na dostosowanie oferty do rosnących wymagań rynku i oczekiwań klientów. Nieustannie unowocześniamy i rozszerzamy swój profil produkcji kładąc nacisk na wyroby przyjazne dla środowiska naturalnego i bezpieczne dla użytkownika.
Asortyment naszych produktów jest bardzo różnorodny i obejmuje farby, emalie i lakiery wodne i rozpuszczalnikowe przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego, energetycznego, metalowego, górniczego, maszynowego, paliwowego, dla budownictwa, rzemieślników kowalstwa artystycznego i renowacji zabytków oraz dla klienta indywidualnego.
Produkujemy farby antykorozyjne i dekoracyjne do malowania stali, stali ocynkowanej, żeliwa, aluminium, metali kolorowych, betonu, tynku, drewna, materiałów drewnopochodnych, PCW, cieszące się niesłabnącym uznaniem klientów w kraju i za granicą.