Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Spółka z o.o.

Prezes: Włodzimierz Szaniawski

Adres:Aleksandrowska 2/8, 91-120 Łódź
www:www.pzm.pl/tag/wojewodztwo/lodzkie

Polski Związek Motorowy to tradycja, pewność i gwarancja. Działamy na rynku od 1950 roku. 60 lat pracy sprawiło , iż działalność naszego Związku w różnych jego formach jest dobrze postrzegana prze zmotoryzowanych korzystających z naszych usług. Prowadzimy między innymi usługi diagnostyczne , rzeczoznawcze, ubezpieczeniowe oraz szkolenie kierowców i diagnostów. Działalność gospodarcza prowadzona jest na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Korzystanie z naszych usług zapewni każdemu uczestnikowi ruchu drogowego pewność i bezpieczeństwo na drodze i w podróży.