KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Spółka z o.o.

Prezes: Włodzimierz Szaniawski

Dane kontaktowe:

Adres:Aleksandrowska 2/8, 91-120 Łódź
www:www.pzm.pl/tag/wojewodztwo/lodzkie

Opis firmy:

Polski Związek Motorowy to tradycja, pewność i gwarancja. Działamy na rynku od 1950 roku. 60 lat pracy sprawiło , iż działalność naszego Związku w różnych jego formach jest dobrze postrzegana prze zmotoryzowanych korzystających z naszych usług. Prowadzimy między innymi usługi diagnostyczne , rzeczoznawcze, ubezpieczeniowe oraz szkolenie kierowców i diagnostów. Działalność gospodarcza prowadzona jest na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Korzystanie z naszych usług zapewni każdemu uczestnikowi ruchu drogowego pewność i bezpieczeństwo na drodze i w podróży.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.