KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Private Banking mBank

Dyrektor ds. Inwestycji: Izabela Chuchler

Dane kontaktowe:

Adres:ul. Kilińskiego 74, 90-119 Łódź
Tel.:42 271 87 40
www:https://www.mbank.pl/private-banking/

Opis firmy:

Private Banking & Wealth Management mBanku oferuje kompleksowe zarządzanie majątkiem - najwyższej jakości obsługę oraz usługi finansowe kierowane do osób o wysokim statusie majątkowym, które cenią prestiż, komfort i dyskrecję. Obsługę w tej formule oferujemy od 1995 roku. Posiadamy kompetencje w zakresie doradztwa inwestycyjnego, budowy portfela, usług typu asset management, konstruowania rozwiązań optymalizujących zobowiązania podatkowe, transferu międzypokoleniowego. Zapewniamy również wsparcie w dziedzinie strukturyzowania transakcji biznesowych, takich jak przejmowanie spółek czy finansowanie złożonych projektów inwestycyjnych, a także dobór specjalistów w zakresie formalności prawnych, podatkowych i księgowych. Nasze starania, aby dostarczać najwyższej jakości usługi, zyskały uznanie i przyczyniły się do zajęcia przez Private Banking & Wealth Management mBanku pierwszych miejsc w krajowych i zagranicznych rankingach bankowości prywatnej. W roku 2013 już po raz szósty w historii oraz piąty z rzędu otrzymaliśmy tytuł Najlepszy Private Banking w Polsce, a także zostaliśmy wyróżnieni najwyższą oceną w ratingu Private Banking przeprowadzonym przez magazyn Forbes.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.