KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Private Banking mBank

Dyrektor ds. Inwestycji: Izabela Chuchler

Dane kontaktowe:

Adres:ul. Kilińskiego 74, 90-119 Łódź
Tel.:42 271 87 40
www:www.mbank.pl/private-banking/

Opis firmy:

Private Banking & Wealth Management mBanku oferuje kompleksowy zakres usług, obejmujący bankowość codzienną, pomoc w zarządzaniu majątkiem oraz doradztwo inwestycyjne. Nasi eksperci budują udane relacje, oparte na partnerstwie i zaufaniu. O majątku klientów myślimy całościowo i długofalowo. Dla nas bezpieczeństwo i stabilność to nie wyróżnik a standard. Jako pierwsi w Polsce, wspólnie z CFA Society Poland, wdrożyliśmy Dekalog Praw Inwestora. To zbiór wartości i zasad, których zawsze klienci mogą od nas oczekiwać. W codziennej pracy kierujemy się trzema wartościami inwestycyjnymi, które są podstawą w zarządzaniu majątkiem. Naszą filozofię inwestowania nazywamy 3xP czyli: przejrzystość, płynność i przewidywalność. Na bieżąco śledzimy wydarzenia na światowych giełdach. Analizujemy je, reagujemy, wyciągamy wnioski. Unikamy nadmiernie ryzykownych rozwiązań, wspólnie analizujemy potrzeby klienta i szukamy możliwości na stabilny wzrost majątku. Zapewniamy również pomoc w zakresie sukcesji oraz wsparcia prawno-podatkowego. Trzykrotnie otrzymaliśmy tytuł Best Private Bank in Poland, przyznawany przez brytyjski The Banker i magazyn Professional Wealth Management. Znaleźliśmy się także w TOP 10 najlepszych usług private banking w Europie Środkowej i Wschodniej w 2021 roku według magazynu Euromoney.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.