KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

PwC

Dyrektor Operacyjny Biura PwC w Łodzi: Łukasz Koprowski

Dane kontaktowe:

Adres:Pomorska 106, 91-402 Łódź
Tel.:+ 48 42 664 33 00
www:www.pwc.pl

Opis firmy:

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze – audytowe, doradcze, podatkowe i prawne. Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych. We wszystkich naszych biurach w Polsce pracują eksperci specjalizujący się w różnorodnych zagadnieniach lokalnych, korzystający jednocześnie z wiedzy i doświadczenia globalnej sieci PwC. Dzięki temu doradzamy w każdej dziedzinie i branży w sposób indywidualny, dopasowany do potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do pobrania folderu Biura PwC w Łodzi: http://www.pwc.pl/pl/o-nas/assets/pwc_lodz2.pdf

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.