Schaumaplast Polska Sp. z o.o.

Prezes Zarządu: Radosław Zbyszyński

Adres:Dąbrowskiego 180/194, Łódź
E-mail:biuro@schaumaplast.pl
www:www.schaumaplast.pl

Schaumaplast-Organika – producent kształtek oraz opakowań ze styropianu i surowców spienialnych wykorzystujący najnowocześniejsze technologie dla uzyskania wyrobów bezpiecznych dla środowiska. Stawiamy na innowacje, które umożliwiają tworzenie rozwiązań pewnych, nowoczesnych i dopasowanych do potrzeb zmieniającego się świata.
    Ochrona środowiska i recykling naszych produktów zawsze były dla nas bardzo ważne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas opakowania ze styropianu i surowców spienialnych spełniały najwyższe standardy jakości.
    Zapewniamy nie tylko dostęp do wyrobów odpowiadających najnowszym normom. Zachęcamy również do tego, aby poprzez zakup styropianowych kształtek naszej produkcji klienci wspierali wykorzystanie surowców naturalnych i wraz z nami chronili cenne zasoby naturalne.
    Jako wytwórca kształtek oraz opakowań ze styropianu i surowców spienialnych gwarantujemy, że wyroby EPS nie zawierają HBCD, a zatem mogą być regularnie poddawane recyklingowi.