KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Superior Investment Sp. z o.o.

Właściciel: Marcin Ślawski

Dane kontaktowe:

Adres:Al. Kościuszki 39, lok. 9, 90-418 Łódź
Tel.:+48 608 477 112
E-mail:biuro@superiorinvestment.pl
www:www.superiorinvestment.pl

Opis firmy:

Firma Superior Investment powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku dotyczące szerokorozumianego, profesjonalnego doradztwa finansowego, gospodarczego oraz w zakresie nieruchomości. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej. Początkowo działalność koncentrowała się głównie na doradztwie w ramach produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych. Od ponad dwóch lat rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług o doradztwo i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo biznesowe głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwijający się sektor tzw. Private Bankingu jest inspiracją do ciągłego poszerzania naszej palety produktów zarówno dla klientów zamożnych oraz dla klientów, którzy chcą inwestować prywatne lub firmowe pieniądze. Doradztwo i pośrednictwo w nieruchomościach to przede wszystkim usługi świadczone indywidualnie pod potrzeby danego klienta. Celowo ograniczamy ilość kontraktów, którymi się zajmujemy w danym momencie oraz w większości reprezentujemy wyłącznie jedną stronę transakcji. To powoduje dużą skuteczność prowadzonych spraw.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.