TUiR Warta S.A. Pion Obsługi Kl.Korporacyjnych

Dyrektor: Anna Dubiel

Adres:Piotrkowska 234/236, 90-360 Łódź
www:www.warta.pl

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Bardzo bogata oferta ubezpieczeń, w tym komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, obejmująca ponad 120 produktów ubezpieczeniowych, zapewnia szeroką ochronę zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Dzięki licznym opcjom i wariantom, każdy klient może sam określić warunki i przedmiot ubezpieczenia, skomponować produkt na miarę własnych potrzeb. Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. działa od 1995 roku. W ofercie spółki kierowanej zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, znajdują się tradycyjne polisy ochronne, jak i nowoczesne ubezpieczenia inwestycyjne. WARTA ma rozległą sieć dystrybucji, w skład której wchodzi 8 tys. agentów wyłącznych i multiagentów, dostępnych za pośrednictwem 4 tys. agencji i około 240 placówek.