KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Członkowie klubu

Zimny Auto Sp.z o.o.

Właściciel: Włodzimierz Zimny

Dane kontaktowe:

Adres:ul. Rzgowska 142/146, 93-311 Łódź
E-mail:dyrekcja@zimny.com.pl
www:www.zimny.com.pl

Opis firmy:

Firma ZIMNY działa nieprzerwanie od 7 lipca 1973 roku kiedy to Pan Włodzimierz Zimny otworzył Zakład Mechaniki Pojazdowej w Łodzi przy ul.Wójtowskiej 7 gdzie do dziś jest siedziba firmy. Od samego początku serwis specjalizował się w naprawach samochodów marki Skoda. W roku 1990 syn Dariusz skończył studia na wydziale Mechanicznym PŁ i zajął się importem samochodów Skoda Favorit, ich sprzedażą oraz kompleksową obsługą. Wieloletnia wierność jednej marce samochodów zostaje doceniona w roku 1995, bowiem przy tworzeniu sieci Skoda Auto Polska S.A. zaakceptowano firmę rodzinną ZIMNY spółka cywilna jako punkt dealerski Skody. Obecnie firma działa w pięciu lokalizacjach. Ma swoje oddziały w Łodzi , Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim i zatrudnia 120 osób.

Powrót
Certyfikacja Menedżerów więcej
Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.