Zimny Auto Sp.z o.o.

Adres:Wójtowska 7/9, 93-020 Łódź
E-mail:dyrekcja@zimny.com.pl
www:www.zimny.com.pl

Firma ZIMNY działa nieprzerwanie od 7 lipca 1973 roku kiedy to Pan Włodzimierz Zimny otworzył Zakład Mechaniki Pojazdowej w Łodzi przy ul.Wójtowskiej 7 gdzie do dziś jest siedziba firmy. Od samego początku serwis specjalizował się w naprawach samochodów marki Skoda. W roku 1990 syn Dariusz skończył studia na wydziale Mechanicznym PŁ i zajął się importem samochodów Skoda Favorit, ich sprzedażą oraz kompleksową obsługą. Wieloletnia wierność jednej marce samochodów zostaje doceniona w roku 1995, bowiem przy tworzeniu sieci Skoda Auto Polska S.A. zaakceptowano firmę rodzinną ZIMNY spółka cywilna jako punkt dealerski Skody. Obecnie firma działa w pięciu lokalizacjach. Ma swoje oddziały w Łodzi , Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim i zatrudnia 120 osób.