mBank Private Banking mWealth Management

Adres:Pl. Wolności 3, 91-415 Łódź
Tel.:42 272 21 63
www:mBank.pl

Private Banking & Wealth Management mBanku oferuje kompleksowe zarządzanie majątkiem - najwyższej jakości obsługę oraz usługi finansowe kierowane do osób o wysokim statusie majątkowym, które cenią prestiż, komfort i dyskrecję. Obsługę w tej formule oferujemy od 1995 roku. Posiadamy kompetencje w zakresie doradztwa inwestycyjnego, budowy portfela, usług typu asset management, konstruowania rozwiązań optymalizujących zobowiązania podatkowe, transferu międzypokoleniowego. Zapewniamy również wsparcie w dziedzinie strukturyzowania transakcji biznesowych, takich jak przejmowanie spółek czy finansowanie złożonych projektów inwestycyjnych, a także dobór specjalistów w zakresie formalności prawnych, podatkowych i księgowych. Nasze starania, aby dostarczać najwyższej jakości usługi, zyskały uznanie i przyczyniły się do zajęcia przez Private Banking & Wealth Management mBanku pierwszych miejsc w krajowych i zagranicznych rankingach bankowości prywatnej. W roku 2013 już po raz szósty w historii oraz piąty z rzędu otrzymaliśmy tytuł Najlepszy Private Banking w Polsce, a także zostaliśmy wyróżnieni najwyższą oceną w ratingu Private Banking przeprowadzonym przez magazyn Forbes.